3.ULUSLARARASI TIRMANIŞ FESTİVALİ

Düzköy ilçesi Doğankaya mahallesi Şahinkaya........................

3.ULUSLARARASI TIRMANIŞ FESTİVALİ Spor

30 Ağustos – 1 Eylül 2019 tarihleri arasında Trabzon – Düzköy’de yer alan Şahinkaya Tırmanış Bahçesi’nde  30 Ağustos Zafer Tırmanışı etkinliği Trabzon Valiliği, Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Düzköy Kaymakamlığı, Düzköy Belediyesi, Trabzon İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası ve Türkiye Dağcılık Federasyonu organizasyonu ve destekleriyle gerçekleştirilecektir.

Ahmet Melih Özdemir, Güneş Ergüden, Mustafa Nalbant, Mümin Karabaş, Öztürk Kayıkcı, Süleyman Vardal, Yağız Kayakuşu, Volkan Özkan, Yahya Koç ve Zorbey Aktuyun’un rota açıcı olarak katılacağı festivalin gerçekleştirileceği Şahinkaya Tırmanış Bahçesi’nin rota kitapçığına aşağıdaki bağlantıdan erişebilirsiniz.

Festivale katılacak tüm sporcu ve katılımcılar için Trabzon (Merkez) – Düzköy (Şahinkaya) arasında ücretsiz ulaşım hizmeti verilecektir. Ayrıca konaklamak isteyen katılımcılar için su ve tuvalet ihtiyaçlarının karşılanabileceği bir kamp alanı da şenlik esnasında hazırlanacaktır.

Kayıt için lütfen 25 Ağustos 2019 tarihine kadar ilgili formu doldurmayı unutmayınız. Trabzon-Düzköy-Trabzon arasında ücretsiz ulaşım için ayarlanacak servis, gelen kayıtlar doğrultusunda planlanacaktır.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar