BENİM EFENDİM OLAMAZ

Düzköy belediye başkanı Abidin Çelik gündeme ilişkin

BENİM EFENDİM OLAMAZ Siyaset

 

 

                   Düzköy belediye başkanı Abidin Çelik gündeme ilişkin bir dizi değerlendirmede bulundu.15 Temmuz darbe girişiminin baş mimarı olan FETO terör örgütü lideri Fetullah Gülen in din istismarı yoluyla Türkiye’yi  bütün kurum ve kuruluşlarıyla içten kuşatarak sürüklediği kötü emellerine  ulaşmamasına bütün ulusumuz gibi bizde çok sevindik. Müslüman geçinen her Türk vatandaşının efendisi (Hz. Muhammettir ) terör örgütü liderine atfedilen bu ismi asla kabul etmiyorum diyen Çelik  benim imamım, da camide görevli devletin imamıdır dedi.

                   Siyasi liderlerin Ankara’da başlattıkları ve halen devam eden sıcak diyalogların tabana da indirgenmesini isteyen Çelik seçimler gelip geçicidir, siyasetçi vatandaşları arasında ayrım yapmayandır. Fakat ne yazık ki her siyasi görüşün bir tabanı vardır bu tabanlar ülke bütünlüğü için zamanı gelince kol kola girmesini de bilendir.

                   Düzköy belediyesinin muhalefet partisinde oluşu siyasetin tepesindeki büyüklerin bu belediyeyi abluka, ya alması anlamına gelmemelidir, görev sürem içerisinde ilçeye gelen Trabzon valisi tısındaki hiçbir yetkili belediyemizin kapısını geri açmamıştır. Bu anlayışında ortadan kalması lazım kamu hizmetleri halk adına yapılan hizmetlerdir hiçbir yetkili görev süresinin sonunda devletin yatırımlarını yanında götürmez halkın malı da, makamı da kamuya aittir.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar