ÇPL NİN GURURU OLDU

Düzköy çpl öğrencisi.........................

ÇPL NİN GURURU OLDU Eğitim

Katıldığı tüm yarışmalarda derece elde eden Düzköy Nazım Kayhan Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencisi Benazir Değer,  ışık saçıyor. Yetenekleriyle göz dolduran Türkiye’nin önde gelen atletlerinden biri olmaya aday. Düzköy Nazım Kayhan Çok Programlı Anadolu Lisesi Okul Müdürü Özcan Ünal  “12. sınıf öğrencisi Benazir Değer, 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Kros müsabakalarında 3000 metre genç kızlar A kategorisinde 1. olarak okulumuza güzel bir başarı getirdi” dedi.

GURUR VERİYOR

Öksüz, “Öğrencimiz Benazir, Okul Sporları Atletizm müsabakalarında 1500 metrede 1., 800 metrede ise 2. olarak başarılarına bir yenisini daha eklerken geçtiğimiz hafta Şehit Eren Bülbül anısına düzenlenen Trabzon genelindeki Maraton, Yarı Maraton ve Halk Koşusu turnuvalarında da Benazir bizi gururlandırdı. 2000 metrede 1. olan başarılı sporcu Vakfıkebir ilçesinin kurtuluşunun 100. yılında yapılan halk koşusunda 3000 metrede de birinci olarak kalitesini bir kez daha gözler önüne serdi” diye konuştu.

Sevince boğdu

Öksüz, “Bu başarıların üzerine bir de bu ay içerisinde Giresun ilinde yapılan Türkiye Kros Grup Şampiyonası’nda 3000 metrede ferdi sporcu kategorisinde 2.’lik elde etti.

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar