PKK HEDEF DEĞİŞTİRDİ

PKK Maçka,dan sonra Düzköy-Tonya ve Şalpazarını hedefe...................

PKK HEDEF DEĞİŞTİRDİ Yaşam

 

 

PKK'lı hainlerin Trabzon planı! Maçka'nın ardından Düzköy, Şalpazarı ve Tonya...

Trabzon ve çevre illerde eylem gerçekleştirmek isteyen terör örgütü PKK/KCK’nın hedefinde Maçka, Düzköy, Şalpazarı ve Tonya ilçelerinin bulunduğu bilgisine ulaşıldı.

 

TAKA Gazetesi’nden Fatih Yılmaz'ın haberine göre; Ülke içerisinde ve sınır ötesinde terör örgütlerine karşı yürütülen başarılı operasyonların ardından PKK/KCK terör örgütünün, kuruluşunun 40. yılında tabanı üzerindeki olumsuz havayı dağıtmak için eylem talimatı verdiği öğrenildi. Örgütün, Trabzon ve çevre illerde olası eylem planı hazırlığında olabileceği, Maçka, Düzköy, Şalpazarı ve Tonya ilçelerinin Trabzon’da olası eylem gerçekleştirmek istedikleri yerler olduğu bilgisine ulaşıldı.

EYLEM PEŞİNDELER
Terör örgütlerinin kış üstlenmesine geçmeden önce kuruluşlarının 40. yılı öncesinde, yurtiçinde ve yurt dışında Türk Silahlı Kuvvetleri ve emniyet personeli tarafından gerçekleştirilen başarılı operasyonlar neticesinde uğradığı moral motivasyon kaybını ve üzerindeki olumsuz havayı dağıtabilmek için eylem hazırlığı içerisinde olduğu bilgisi emniyet güçlerine bildirildi. 

TEPE LAMBALARINI SÖNDÜRÜN!
Maçka, Düzköy, Şalpazarı ve Tonya ilçelerinde teyakkuza geçen emniyet güçleri ile silahlı kuvvetler, muhtemel bir eylem öncesi yapılacak keşif faaliyetleri için şüpheli şahısların üzerinde titizlikle durması konusunda uyarıldı. Gece devriyesi atan personelin fark edilmemesi için tepe lambası kesinlikle kullanmaması ve tedbirlerin arttırılması istendi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar