BAŞKAN NERDE

Trabzon valisi Yavuz neden belediyeyi ziyaret.....................

BAŞKAN NERDE Güncel

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Düzköy İlçe Başkanı Ahmet Bekar, Trabzon Valisi Yücel Yavuz Düzköy’ü ziyaretinde, Düzköy Belediye Başkanlığını görmezden geldiğini söyledi.

Çarşamba günü Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Düzköy’ü ziyaret ettiğini söyleyen CHP Düzköy İlçe Başkanı Ahmet Bekar, “Çayırbağı’nda Spor Kompleks Tesisi yerlerini incelemek üzere İlçe mahallelerini gezen Trabzon Valisi Yücel Yavuz, AKP ilçe Başkanı ve diğer kamu görevlilerini alıp dolaşırken, bu ilçenin esas sahibi olan Düzköy Belediye Başkanını görmezden gelmesini kınıyoruz. Bugüne kadar kamu adına attığı adımlarla olumlu kimlik olarak değerlendirdiğimiz sayın valimizi bu tutumu kabul edilebilir bir şey değildir. Herkes bilmelidir ki, bu ilçenin asıl sahibi halkın temsilcisi olan Belediye Başkanımız Abidin Çelik’tir. Siz görseniz de görmeseniz de bu ilçe halkı attığınız bu adıma karşı en sert tepkiyi gösterecek erdemliliğe sahiptir. Partinin değil, devletin, milletin valisi ol” dedi.

BUYÜKŞEHİR VE VALİLİK BELEDİYE BAŞKANLIĞI

MAKAMINI GÖZDEN DÜŞÜRME NİYETİNDEDİR

Ahmet Bekar sözlerini şu ifadelerle sürdürdü. “Sayın Valimiz, bu tesislerin inşa edileceği alan durumu, imardaki konumu yöresel hizmet ağında verimli olup olamayacağı belediye başkanlığı makamı taraflıdan değerlendirilmesi gerekli olan hususlardır. Sizin halkın temsilcisini görmezden gelip, siyasetin temsilcileri ile bu tespiti ve değerlendirmeyi yapmanız hiç şık olmamıştır. Düzköy halkı olarak, bizim en önemli sorunumuz, fiziki bir takım edinimlerden ziyade gerek büyükşehir belediye başkanlığı makamının gerekse valilik makamının, Ana muhalefet partisinin belediye başkanlığı makamını ötekileştirme, görmezden gelme, hizmetten mahrum ederek halkın gözünde itibarını düşürmeye çalışmaya yönelik niyettir. Sayın valim üzüntülerimi ifade ediyorum.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar