TS 50. YILINI KUTLUYOR

Ts. 50 yıl..............................

TS 50. YILINI KUTLUYOR Spor

 

USTA, TARAFTARLARA SESLENDİ Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, kutlama programı öncesinde taraftarlara seslendi. Usta, kulübün 50. kuruluş yıl dönümünü coşkuyla kutladıklarını belirterek, "Trabzonspor'un 7 şampiyonluğunu ve onlarca kupasını doya doya gördük. Trabzonsporlular, gençler, daha nice 50 yıllar yaşayacak bu muhteşem markanın altında bizler sadece ve sadece hizmetkarız. Niceleri geldi geçti elbette bizler de gelip geçeceğiz ama bu sene bizim için özel bir yıl. Hepinizden istirham ediyoruz bu sene takımımıza sahip çıkalım, kenetlenelim. En ufak ayrımız gayrımız olmasın ve 50. yılımızı şampiyonlukla taçlandıralım." ifadelerini kullandı.

50. YIL PASTASI KESİLDİ Başkan Muharrem Usta'nın konuşmasının ardından Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, takım kaptanı Onur Recep Kıvrak, Trabzonspor'a hizmet etmiş eski futbolcuların katılımıyla 50. yıl pastası kesildi. Trabzonspor taraftarları, daha sonra bordo-mavili takımın efsane oyuncularını bulundukları tribüne çağırarak sevgi gösterisinde bulundu.

RESUL DİNDAR KONSERİ Akyazı Stadında Trabzonspor'un 50. Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde Resul Dindar Konseri yapıldı. Karadenizli şarkıcı söylediği şarkılarla stadı dolduran tarfatarlara coşku dolu anlar yaşattı. Özellikle Ekin Uzunlar'ın Kenemçesiyle eşlik ettiği şarkılarka herkes kendinden geçti.HABER 61

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar