"TAYYİP BEY YA İNTİHAR EDECEK..."

"Tayyip Bey" dedi, "30 Mart yerel seçimlerini

Güncel

 

"TAYYİP BEY YA İNTİHAR EDECEK..."

"Tayyip Bey" dedi, "30 Mart yerel seçimlerini göremeyecek" dedi, "ya intihar edecek ya da akıl hastanesine götürülecek" dedi. Benim kafam allak bullak oldu. Tayyip Bey imam hatip lisesi mezunu dindar bir insan, böyle bir insan ve intihar. O böyle deyince "siz bu işi neden büyütüyorsunuz, niye dedim yargıda, emniyette, TSK'da insanlar olmasını önceliyorsunuz" dedim. "Bak abi" dedi, sağ kolunu uzattı, "asıl kol bu" dedi, "diğerlerinin hepsi bu kolu korumak için." Ben hizmeti böyle mi anlamışım?

Ben Gülen'den böyle bir şey duymamışım. Adam Silahlı Kuvvetleri ele geçirmenin asıl fetih olduğunu söylüyor. Ben bunu savcıya söyledikten sonra Mustafa Yeşil kaçtı.

Uçakta kaç kişi var bilmiyorum, orada birisine şakayla karışık falan da değil, sitemkar bir şekilde diyor ki "senin bu Fetullah'ın yanında ne işin var" diyor. Bu insan da konuşurken Gülen'le beraber, bu hadiseyi anlatıyor. Gülen kendisini seçilmiş kurtarıcı gördüğü için, karşı çıkan herkes engeldir, onun kenara çekilmesi lazım. Fenerbahçe yöneticileri hala diyor ki "bu Fenerbahçe meselesi." Yahu kardeşim 15 Temmuz'da darbe oldu, hala Galatasaray'ı karıştırıyor. Biz Türkiye'den bahsediyoruz. Türkiye üzerine bir kabus çökmek üzereydi, adam eskinin yaralarını taşıyor. Hakkını yine arasın. Benim 3 Temmuz'da yazdıklarımda ana fikir şu; darbe heveslileriyle ne güzel uğraşılıyor, Türkiye bağırsaklarını temizliyor, futbolda da kirlilik varsa, ki olma ihtimali var diyorum, futbol tertemiz bir alan değil ki, bunun da üzerine gidilsin. Fenerbahçe şike yapmıştır, demiyoruz. Yargı baksın, diyoruz. Benim söylediğim şey şu, 17-25 Aralık'ın adı Türkiye'de hala bir kesimde yolsuzluk ve rüşvet operasyonu, değil mi? Biz diyoruz ki bu siyasi darbe teşebbüsüdür. Ben şimdi geriye dönüp 3 Temmuz'da Fenerbahçe'yi ilgilendiren bu konunun bir şike meselesi olmadığını, Fetullah Gülen'in engel gördüğü, Türkiye'nin en çok taraftarı olan kulüp başkanının bu hissiyatının taraftarlarına yayılmasını engelleme hareketi diyorum.

GÜLEN'İN YIKILMASI 3 AYAĞIN ÇÖKMESİNE BAĞLI

Gülen'in yıkılması üç ayağın çökmesine bağlı; biri taban dediğimiz, ki dost halkası oluşturuyordu, iyice derin hipnozda olanlar var, bu darbe girişimini bile hala Erdoğan'ın filmi olduğunu söylüyorlar.

Gülen öyle bir numaracı ki "ben yapmıyorum etrafım yapıyor" der. Benim yanımda diyor ki "yahu Hüseyin Bey, bu kız talebeler çok değişik rüyalar görüyorlar, bana gönderiyorlar, ben artık yasakladım, çünkü rüyalarla amel etmek doğru değil." Bir ses kaydı düşmüştü, o ses kaydında konuşan kişi Barbaros Kocakurt: Hocam arkadaşlar rüya görmüşler, Peygamberimiz tweetleri ikiye katlayın.

Benim en büyük hatam, 95'te Zaman Gazetesi Genel Müdürü olunca, dualarını alayım düşüncesiyle vardığımda, görüşmeyi beklerken bir patırtı üzerine gidip bunun Cevdet Türkyolu'nu dövmesini görmem. Tekme tokat yahu. Neresine vurduğu belli değil. Bana bir eleştiri gelecekse, bunu gördükten sonra neden müdürlüğü kabul ettin? Bu haklı bir eleştiri.

Gürültü patırtı olunca ben odamdan fırladım, baktım, gözümün önünde dövdü yani. Sonra çok mahcup oldu tabii. Benim şahit olmamdan çok rahatsız oldu. Cevdet Bey'in yaşıtı geldi, dedi ki "Cevdet'i 14-15 yaşından beri dövüyor, Cevdet çok sevinmiştir." Ben en çok neyi merak ediyorum biliyor musunuz, Cevdet Bey'in hanımı, Gülen'in yeğeni, acaba ne hissediyor?

40 YILDIR TELEFON DİNLİYOR

Telefon dinlemeleri olduğu için, mucizevi konuşmalar yapıyor. En az 40 yıllık bir hadise. 40 yıldan beri dinletiyor.

Ben şahit olduklarımı söyleyeyim; bu konuşuyor odada. Su içiyor, kalkıyor odasına geçiyor. Her seferinde bardakta su bırakıyor. Bilmiyor musun, sen odaya girince, oradan 3-4 kişi hücum ediyor, birer yudum içiyorlar. Ama en gırgırı, büyük abilerden biri varsa kimse o hamleyi yapamıyor. Büyük abi kaykılarak gidiyor, o suyu sonuna kadar içiyor. Bir de giydiği fanila mesela, sık sık terliyor. İyice hipnoz olacaklara o fanila hediye gönderiliyor. Ama mesela gömlek, t-shirt hediye ediyor. Kimi de diyor ki o hediyelerle büyü yapıyor. Kendi aralarında bir şey dolaşıyor, size gönderilmiş hediyeleri yakın diye. Takıntısı çok fazla, hiç anlatmadağımı anlatayım; bir defasında ABD'ye 25-30 kişilik heyet gittik. Çay içerken Mehmet Ali Kılıç eşiyle gelmişti. Kılıç Bey "en son hangi kitabı okumuştunuz" diye sordu Gülen'e. Onlar gittikten sonra 3-4 gün daha kaldım. Günde 4 defa 5 defa "o bana bunu nasıl sorabilir" dedi. Farklı bir karakter ama en korkuncu bu tankların masum insanların üzerine sürülmesi. Kılıç tabii ki dışlandı, ben bir daha görmedim onu. Saat en öeşhur hediye, "F. Gülen" diye imzası vardır, hepsine birer saat hediye etmiştir. Hipnozu ortaokuldan itibaren yapıyorlar. Kuleli Askeri Lisesi'ne girmiş mesela, evlerde ilk anlatılan şey Gülen'in Peygamber efendimiz ile her perşembe akşamı görüştüğüdür. Öyle ağır bir algı operasyonu yapılıyor ki, mesela namaza zor kalkıyor çocuk, ertesi gün diyorlar ki "namaza kalkmadığın Hocaefendi'ye malum olmuş, bir daha kalkmazsan şefkat tokadı yiyeceğin kesin."

İnsan fıtratında şöyle bir özellik var, bazı insanlar hipnoza çok açık. Şimdi filmi başa sarınca, inan bu CIA operasyonu. Bu adamın dikkat çekici hale getirilmesi istendi. Bundan başka kimse sarı cübbeyle camilerde vaaz etmedi. Bir algı operasyonu yapılmış.

Üç ayak diyordum ya, bir taban desteği. Soruların çalınması, hırsızlık, kul hakkı yenmesi, bu taban desteğini çok sarstı. Diğer iki ayak; siyasi destek, uluslararası destek. Uluslararası destek hala mevcut. Siyasi desteği kıracak tek şey Baykal ile MHP'li yöneticilerin kasetlerinin FETÖ tarafından çekildiğinin belgelenmesi. 15 Temmuz'dan sonra "FETÖ"yü Sayın Kılıçdaroğlu da kullanıyor, herkesin gözünü açtı.

DİNK CİNAYETİ KÖŞEYE SIKIŞTIRDI

Dink cinayeti gittikçe FETÖ'yü köşeye sıkıştırmaya başladı. Gülen'in tek hedefi vardı, Erdoğan'ı bitirmek. Dink cinayeti Batı'ya bir mesajdı; İslamcılar iktidara geldi, azınlıkların hayatı tehlikede. Öldürülen misyonerler de var. Şimdi eğer Dink cinayeti bunların işlediği bir cinayetse ABD'de Fransa'da Ermeni lobileri ayağa kalkacaktır. Bence ABD, Fetullah Gülen'i yeni başkana bırakmadan iade edecektir. Ermeni lobisi çok güçlü ABD'de. Ermeni cemaatine bunu anlatamaz, Fransa'daki Ermeni lobisine anlatamaz. Dolayısıyla siyasi desteği de bitti. Uluslararası destek de biterse ABD, "biz de böyle bilmiyorduk" diyerek kendi elleriyle verecektir.

Gülen Türkiye'ye gelir de burada ölürse, hangi köyün muhtarı, hangi ilçenin belediye başkanı ona mezar yeri göstermeye cesaret edebilir? Gelip Türk milletinin kendisine duyduğu nefreti gözleriyle görmesi lazım. Son konuşmasında "niye üzülüyorsunuz mallarınıza el konuluyor diye, bu bütün peygamberlerin başına gelmiştir" diyor.

Kaçın talimatını nasıl verdi? "Hz. İbrahim, Hz. Musa teslim oldu mu?" diyor. Kendini peygamberlerin üzerinde görüyor. İşlenmiş, tahkim edilmiş. Ben fizik öğretmenliği yaptım, zekadan anlıyorum, adamın kabiliyetleri var.

Mustafa Yeşil'i bana söyledikleri yüzünden affetmez.

Türkçe Olimpiyatları sırasında buna destek yüzde 70'lere çıktı. Ben anlamadım mesela diyelim bunun nasıl zeki olduğunu, yahu bununla bakanlar, başbakanlar görüşmediler mi? Pensilvanya'ya kadar gittiler. Ama ben diyorum ki, emekli bir vaiz bu kabiliyet ve zekasıyla yine de bu işleri yapamaz.

Samanyolu Televizyonu'nda Tek Türkiye diye bir dizi vardı. Hem Kürtleri sevmediğini, hem yalan söylediğini görüyorum. Bundan 7-8 sene önce. Hüseyin Avni Mutlu daha Diyarbakır Valisi'yken, orada iftara gittik, iftardan önce oradaki arkadaşlarla görüştük, "abi" dediler "bu dizide PKK anlatılıyor ama sanki Kürtlerin hepsi PKK'lıymış, Kürtler de hainmiş gibi, bu cemaatin içinde arkadaşları rahatsız ediyor." Bu bana aktarıldıktan sonra söylememezlik edemem ki, hizmeti düşünüyorum ya, ABD'ye gidince dedim ki Diyarbakırlı arkadaşlarım böyle dedi. Bana ne desin? "Hüseyin Bey, Hidayet Bey'e kaç defa söyledim beni dinlemiyorlar" dedi, bu çok büyük bir yalan. Onun ağzından çıkan kelimeyle Hidayet Karaca görevini bırakmak zorunda kalır. İnanır mıyım, en büyük gönül kırıklığım da bu hadisedir. Gözümün önünde yalan söylüyor. Kürtleri sevmiş olsaydı, "Hüseyin Bey bilmiyordum, onlar kardeşlerimiz, şimdi arıyorum" demesi lazım. Ben bir üzüntüyü aktarıyorum, adam oralı bile değil. Seven böyle mi yapar?

TÜRKİYE'Yİ ZORA SOKMAK İÇİN HER TÜRLÜ MELANETİ YAPAR

Darbeden sonra "bunun yaptığını şeytan yapmaz" diye çok kullanılan bir şey vardı. Türkiye'yi zora sokmak için her türlü melaneti yapar bu adam.

Bu üst akıl diyelim, başrolünde ABD olduğu belli olan, bizim Müslümanlığımız söz konusu olunca rahatsız olan herkes bu üst aklın içinde. Bu üst akıl, Erdoğan düşmanlığını gündeme getirdi. Tam onlar için bir çıban başı Erdoğan, yiğit, cesur bir adam. Gülen'in tek hedefi, tespihin imamesini koparmak.

2006'da bir yazı, onun dolduruşuyla yazdım. "Sen otur oturduğun yerde, bu işlere karışamazsın diyemezsin" diye, bana itibar suikastine kalkan o yazıyı hatırlatmış Ruşen Çakır, o da yalan söylüyor. Diyor ki "Gülerce 17-25 Aralık'ı kolladı, safını seçti." Belgelerim var internete gir, 7 Şubat'ta ben ne demişim, daha olmuş mu 17-25 Aralık?

Today's Zaman'ın yayın hayatına girdiği gece, Tayyip Bey'in açılışa geleceğini öğrenmiş ya, "yahu Hüseyin Bey bu arkadaş uzun boylu ama artık gözüme giriyor benim" dedi. Yani "sen artık eleştiri yapma."

Tayyip Bey'den hiç haz etmezdi. 2007-2008'de tabanda en çok şöyle denirdi, "Abi ya, Clinton bile dinliyor da Hocaefendi'yi, Tayyip Bey neden dinlemiyor? Neden sormadan iş yapıyor?" "Yahu o bir siyasetçi, saygısında bir kusur görüyor musunuz?" diyordum. Ben Tayyip Bey'i övünce ne dediler biliyor musunuz, "abi size gelenle bize gelen notlar farklı mı?" Bana not gelmiyordu ki.

17-25 Aralık'ta Mehtap TV'de bu siyasi darbe deyince, Ali Bulaç ile Ahmet Turan Alkan ikisi birden "Hüseyin Abi ağzından çıkanı kulağın duyuyor mu" dediler. "Bu benim vicdanımın sesi" dedim.

Bir programdan önce dedim ki "ben daha fazla bu işin içindeyim, ya dediklerim doğruysa?" Onlar bu işleri Gülen'in yapmadığına inanıyorlardı, ikisi birden şöyle dediler, ikisi de tutuklu, Ahmet Turan Alkan "yaslandığım duvar yıkılmıştır" dedi. Ali Bulaç da "ben bir daha tek bir yazı yazamam" dedi.

Peki bunlar hipnoz değilse, neden gerçeği göremediler? Cevap şu; Erdoğan düşmanlığı gözlerini kör etti. Bu hipnoz değil, insan nefsiyle de ilgili. Belki kendilerine iltifat, itibar beklediler ama bu gerçeği görmemeleri mümkün değil. Milletin gördüğü ihaneti görmeyip hala "Darbeyi Gülen yaptıysa da yapmadıysa da darbeyi o yiyecek" demek, zeki bir insana yakışıyor mu? Öyle kuvvetli bir rüzgar var ki artık, bir iki denediler aykırı ses çıkar mı diye, şimdi yelkenleri indiriyorlar.

GÜLEN ÖLÜRSE...

Gülen ölürse, bir gün tekrar hiçbir şey yapamazlar. Tesbihin imamesi odur. Hipnozun şurubu diyelim. Bu şurup Gülen'in mehdi olduğudur. Gülen ölürse bunlar birbirine düşecekler. İlk yapacakları şey dövmek için Mustafa Özcan'ı arayacaklar. Tayyip Erdoğan ile sulh görüşmesine gidiyor diye, 40 yıllık arkadaşına verdiği aylığı kesen adam. Çok sevdiğini söylediği adama, gelmiş 55 yaşına, 3-4 ay maaş vermeyeceksiniz diyor. Ben biliyorum önce o dövmeye gidecek Mustafa Özcan'ı. Gülen, bu FETÖ'nün bir numarasıysa, Türkiye'deki bir numara Mustafa Özcan'dı. Kaçtığı için de yerine Adil Öksüz'ü bıraktı. Onun için darbe gecesi hava üssünde bulunuyor. Bunun izahı var mı?

Akademide bir arkadaş ağzından kaçırdı; Mustafa Özcan'ın adamları Hocaefendi'nin gizli işler için kullandıklarıymış. Meğerse 2014'te bir itirafçı Adil Öksüz'ün, Mustafa Özcan'ın adamı olduğuna dair emniyette ifade vermiş. Eğer diyor Hanefi Avcı, Adil Öksüz'ün hava kuvvetleri imamı olduğu emniyet kayıtlarına geçseydi, bu darbe önlenebilirdi. Öksüz'ü gizleyenlerin elinde kan var.

Bu adam bir buçuk sene öncesinden söylenmiş, yahu bu takip edilmez mi? Bu adamın kimle görüştüğü, kaç defa ABD'ye gittiği söylenmiş. Bastıbilgisayara bir şey yok, darbe sabahı arsa almaya gelmiş. HSYK şimdi soruşturma başlattı.

 

 

 

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar