FIRTINA YA YENİ YUVA

Ts yen..........................

FIRTINA YA YENİ YUVA Spor

Trabzonspor’un yıllardır beklediği Akyazı Stadyumu'nun açılışı bu pazar yapılacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilecek açılış için bordo mavili kulüp programı açıkladı. Hüseyin AVni AKer Stadyumu'ndan Akyazı'ya kadar yürüyüşle başlayacak programa yoğun bir ilgi olması bekleniyor.

Trabzonspor'dan şu açıklama yapıldı:

"Özlemle beklediğimiz Akyazı’daki yeni stadyumumuzun resmi açılışı, 18 Aralık (Pazar) günü Sayın Cumhurbaşkanımız R. Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla gerçekleşecek.

Bütün taraftarlarımızın davetli olduğu açılış etkinliğimiz saat 18:30’da başlayacak. Katar Emiri Şeyh Temim Bin Hamad Al Sani başta olmak üzere Katar’dan konuklarımızın da protokolde bulunacağı açılışta, dünden bugüne Trabzonspor’umuza emek vermiş başkanlarımız, yöneticilerimiz, futbolcularımız ve teknik direktörlerimiz de yer alacak. Saat 17:30’da Avni Aker’den büyük bir kortej yürüyüşü ile başlayacak açılış programı, kortejin yeni stadyumumuza girişi ile devam edecek. Stadyumumuzdaki programda 3D animasyon gösterileri, koreografiler, protokol konuşmaları, havai fişek gösterileri, gösteri maçı ve Mazlum Kiper’in anlatımıyla kulübümüzün elli yıllık tarihinden daha önce yayınlanmamış özel görüntüleri içeren bir video mapping yer alacak.

Etkinliğimiz tüm taraftarlarımıza açık ve ücretsizdir. Açılışımıza özel hatıra bileti, giriş esnasında stadyum kapılarında dağıtılacaktır. Kapılar 17.00’da açılacaktır.

Bu görkemli gecemize tüm taraftarlarımızı bekliyoruz."

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar